map.png

Всі курортні напрями Криму

Готелів 133
Готелів 126
Готелів 119
Готелів 123

Про Крим

Відпочинок в Криму асоціативно є одним з найпопулярніших способів провести довгоочікувану літню відпустку як серед українців, так і серед мешканців інших країн, а сам Крим - місцем, створеним не людиною, а самою природою. Найбільшою популярністю користується Крим влітку, коли встановлюється стабільна сонячна погода, повітря насичується лікувальними фітонцидами, а море дарує хвилини насолоди і млості. Тут кожен може знайти заняття до душі - від ледачого відпочинку на пляжі до активних подорожей по горах або вивчення визначних місць.

Різноманіття пансіонатів, будинків відпочинку і готелів Криму дозволить кожному знайти житло, що підійде і за ціною, і за комфортом. А санаторії Криму пропонують не тільки відпочити, але і покращити здоров'я. Для тих же, хто вирішив вирушити на відпочинок до Криму взимку, це стане можливістю не тільки оздоровитися, але і значно заощадити бюджет. Крім того, в будь-який час року Крим приваблює любителів пішохідного туризму, дельтопланеризма, велоспорту, дайвінгу, парусного спорту, скелелазів і спелеологів.

Відпочинок в Криму є живим втіленням усіх найяскравіших і найсміливіших мрій і сподівань, які складаються в пазл під назвою «Ідеальний відпочинок». Тут добре відпочивати і з друзями, і з коханими, і з дітьми, оскільки в цьому чарівному світі, зосередженому на півострові, завжди можна знайти те, що прийдеться по смаку відразу всім. Різноманітність Криму гідна багатьох легенд, але опиняючись тут, з перших же хвилин розумієш, що більшість з них - це не вигадка, а реальність.